Firmamız

Abir Metal Plastik Kalıp San.ve Tic.Ltd.Şti 2000’li yılların sonlarına doğru Mustafa Acar tarafından kurulmuştur.

Asıl sektörümüz olan otomotiv  yedek parçadan kapı ve pencere kolu aksesuarları ağırlıklı olup filtre sektöründe müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız.

Firmamızın 2011 yılının Mart ayında tescil ettiği “AXİST” markası ile çeşitlilik, kalite ve müşteri odaklılık anlayışı ile piyasada oldukça belirgin ve ayrıcalıklı bir konum kazanıp siz değerli müşterilerimize ulaşmayı amaçlıyoruz.

Standartları göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapılabilmektedir. Ürünler kullanıldığı ortama uygun renk seçenekleriyle, uzun süre görünüm ve işlevlerini kaybetmeyecek şekilde dizayn edilmekte, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında test edilip, yüksek kalitede müşteriye ulaştırılması sağlanmış olmaktadır. Sahip olduğumuz ISO-9001-2008 belgemiz yapmış olduğumuz ürünlerin kalitesine olan güvenin ifadesidir.

Atölye olarak başladiğimiz bu hayata ismimizi duyanların yüzlerinde tebessüm ile gönüllerinde taht kurarak devam edip her geçen gün biraz daha büyümek istiyoruz.